Naudojimo sąlygos

SIA Bergamo Baltic, registruota adresu Rīga, Brīvības gatve 293A-2, Latvija, įmonės kodas 40003355751, (toliau – interneto parduotuvė), užtikrina interneto puslapyje www.bergamo.lv pasiekiamą turinį ir produktą pagal žemiau pateiktas sąlygas ir taisykles.

 

1. BENDRASIS SUSITARIMAS

Jeigu vartotojas perka prekes per svetainę, toks tarpusavio susitarimas laikomas Nuotoline sutartimi ir jam taikomos Latvijos Respublikos teisės normos, kurios reglamentuoja nuotolines sutartis, įskaitant, bet neapsiribojant, Latvijos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymą, Latvijos Respublikos ministrų kabineto nuostatus „Nuotolinių sutarčių nuostatai“ ir kt.

 

2. PIRKIMAS

Interneto parduotuvėje parduodamų produktų kainos ir specifikacijos nurodomos šalia produktų. Norėdami pateikti užsakymą, įdėkite norimus produktus į pirkinių krepšelį. Norėdami pateikti užsakymą, užpildykite visus būtinus laukus. Bendra užsakymo suma bus rodoma ekrane. Norėdami užbaigti užsakymą, apmokėkite.

 

3. MOKĖJIMO TAISYKLĖS

Svetainės mokėjimo valiuta yra euras. Už pirkinį galima atsiskaityti pasirinkus šiuos mokėjimo platformos makecommerce.lv (Maksekeskus AS) pateiktus mokėjimo būdus:

  • Latvijos internetinės bankininkystės mokėjimai: „Swedbank“, SEB, „Citadele“ ir „Luminor“
  • Estijos internetinės bankininkystės mokėjimai: „Swedbank“, SEB, „Luminor“
  • Lietuvos internetinės bankininkystės mokėjimai: „Swedbank“, SEB ir „Luminor“
  • Suomijos internetinės bankininkystės mokėjimai: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
  • Mokėjimai „Visa“ / „Mastercard“ kortelėmis

NB! Naudodamiesi internetinės bankininkystės mokėjimo metodu, patvirtinkite užsakymą ir paspauskite mygtuką „Grįžti į parduotuvę“.

Asmens duomenys, reikalingi mokėjimams atlikti, yra perduodami licencijuotai mokėjimo įstaigai Maksekeskus AS.

Sutartis įsigalioja sėkmingai sumokėjus į internetinės parduotuvės banko sąskaitą. Jeigu dėl kokių nors priežasčių bus neįmanoma įvykdyti užsakymo, Pirkėjas bus apie tai informuotas ir jo sumokėta suma bus jam kuo greičiau grąžinta, tačiau ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo gavimo dienos.

 

4. AKCIJŲ TAISYKLĖS

Interneto parduotuvė periodiškai siūlys pirkti prekes akcijos sąlygomis. Tam bus naudojami nuolaidų kuponai (toliau – promo kodai). Promo kodas suteikia pirkėjui nustatytą nuolaidą visiems visos kainos produktams. Kodas galioja perkant interneto parduotuvėje www.bergamo.lv. Kodas gali būti suasmenintas (išduotas individualiam pirkėjui) arba viešas (paskelbtas šiame puslapyje, „Facebook“ arba lojalumo programos el. laiške; galioja visiems klientams). Norėdami panaudoti promo kodą, įveskite jį į pirkinių krepšelį ir paspauskite „Pridėti promo kodą“. Vienam pirkiniui galima panaudoti tik vieną kodą (negalima kombinuoti kelių kodų). Kodas gali būti naudojamas pakartotinai, kol baigsis jo galiojimo laikas. Kodo galiojimo laikas nurodomas jo paskelbimo metu. Nuolaida netaikoma labdaros produktams, dovanų maišeliams ir dėžutėms. Nuolaidos nesumuojamos.

 

5. PRISTATYMO TVARKA

Užtikrinant prabangių prekių kokybę ir laikantis pasaulinių standartų, produktą galima gauti dviem būdais: 1) BERGAMO parduotuvėje, prekybos centro „Sky&More“ 2 aukšte, Duntes iela 19A, Rīga, Latvijoje. Produktą galima gauti iškart po apmokėjimo; 2) Prekių pristatymas per DPD Latvijos, Lietuvos ir Estijos teritorijose. Po apmokėjimo per 24 valandas su Jumis bus susisiekta ir patikslinta pristatymo informacija.

 

6. TEISĖ ATSISAKYTI

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekės per 14 kalendorinių dienų nuo Prekės gavimo momento, tačiau tik tokiu atveju, jei prekei buvo nustatytas gamybinis defektas. Norėdami pasinaudoti savo atsisakymo teise, turite parašyti grąžinimo priežastį į [email protected], kad gautumėte atsisakymo formą. Prekybininkas įvertins defektą ir užpildys prekės grąžinimo aktą. Kai defektą patvirtins prekių gamintojas, pirkėjas bus informuotas apie prekės pakeitimą. Pirkėjas privalo grąžinti prekę prekybininkui tokios pačios būklės ir tokioje pat nepažeistoje originalioje pakuotėje, kokioje ji gauta. Teisė atsisakyti netaikoma, jeigu Pirkėjas yra juridinis asmuo.

Interneto parduotuvė neatsako už įsipareigojimų vykdymo ar nevykdymo vėlavimą ar kitą nevykdymą dėl aplinkybių ir kliūčių, kurių interneto parduotuvė negali kontroliuoti.

Interneto parduotuvė pasilieka teisę atsisakyti parduoti prekes ir reikalauti iš Pirkėjo grąžinti prekes, jei dėl klaidos kaina, nurodyta interneto parduotuvėje, yra gerokai mažesnė už jos rinkos kainą.

 

7. VARTOTOJO TEISĖS DĖL SUTARTĮ NEATITINKANČIOS PREKĖS

Interneto parduotuvė atsako, jei Pirkėjui parduotos prekės neatitinka sutarties sąlygų ar atsirado defektų pristatymo metu, jei tokia prielaida neprieštarauja daikto pobūdžiui ar trūkumui. Pirkėjas privalo nedelsdamas per 14 dienų nuo jo konstatavimo pranešti Pardavėjui apie prekių neatitikimą, t. y. pateikti skundą. Pirkėjas gali pateikti skundą, susisiekdamas su interneto parduotuve ir rašydamas adresu [email protected].

Interneto parduotuvė neatsako už defektus, atsiradusius po prekių pristatymo Pirkėjui. Jei perkamos prekės turi defektų, už kuriuos atsakingas yra Pardavėjas, Pirkėjas turi teisę pareikalauti nemokamai pašalinti prekių trūkumus arba pakeisti į naujas prekes.

Jei prekių negalima pataisyti ar pakeisti, Pardavėjas grąžina Pirkėjui visą sumokėtą sumą, numatytą Nuotolinėje sutartyje. Pardavėjas pateikia raštišką atsakymą į vartotojo skundą per 15 dienų.

 

8. PIRKĖJO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

Interneto parduotuvė tvarko tik tuos asmens duomenis, kuriuos pirkėjas įvedė užsakydamas prekes, pavyzdžiui, vardą, pavardę, el. paštą ir kt.

Jei Jūs vienareikšmiškai sutikote gauti mūsų rinkodaros pranešimus, įskaitant naujienlaiškius, kartkartėmis galėsime su Jumis susisiekti, siųsdami informaciją apie mūsų teiktas paslaugas ir naujausius pasiūlymus. Šiuo tikslu galėsime apdoroti Jūsų el. pašto adresą, kurį nurodėte prisiregistruodami komunikacijai rinkodaros tikslais. Pirkėjas turi galimybę atsisakyti rinkodaros žinučių, pranešdamas mums apie tai ir rašydamas į [email protected].

 

9. GINČŲ SPRENDIMO TVARKA

Šiose sąlygose neaptartais klausimais Pirkėjas ir Pardavėjas įsipareigoja laikytis Latvijos Respublikoje galiojančių normatyvinių aktų.

Šalys visus tarp Pardavėjo ir Pirkėjo kilusius ginčus sprendžia tarpusavio derybomis ar susirašinėjimu. Jei ginčo nepavyks išspręsti derybomis ar susirašinėjimu, Šalys ginčą spręs Latvijos Respublikos teisme, atsižvelgiant į Latvijos Respublikos normatyvinius aktus. Ginčus tarp Pirkėjo (vartotojo) ir Pardavėjo galima perduoti į Vartotojų teisių apsaugos centrą arba Latvijos Respublikos teismą.

Pirkėjas taip pat turi teisę kreiptis į Europos Sąjungos ginčų sprendimo įstaigas.

© Bergamo 2023. Visas tiesības aizsargātas.
Website development: